Nová betaverze Picasa 3 a Picasa Web Albums

Společnost Google vydala betaverzi fotografického editoru, který nese název Picasa 3. Jednou z nejzásadnějších novinek, které v betaverzi najdete je funkce Koláže. Můžete tedy vytvořit koláž velmi jednoduše a rychle. Kromě koláží určitě využijete i retušovacího štětce, nebo odstraňování tzv. červených očí. Novinek je samozřejěm mnohem více.

Pixasa logo

Novinky a změny se netýkají jen programu Picasa, ale také dalšího projektu z dílny Google a tím je Picasa Web Albums. Tato síť slouží pro sdílení fotek uživatelů a nyní je i ona trochu obnovena a rozšířena. Uživatel může využít například možnosti nahrávání svých fotografií za pomocí e-mailu, nebo funkci pro rozpoznávání obličejů na fotografiích. Server Vám pomůže rychle najít osoby, které se na fotografiích opakují. Do budoucna se ale počítá s tím, že možností a vylepšení pro uživatele přibyde.

Zdroj:Picasa.go­ogle.com

Novinka Nová betaverze Picasa 3 a Picasa Web Albums byla publikován 4. září 2008 v 08.49. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!