Nová betaverze Picasa 3 a Picasa Web Albums

Společnost Google vydala betaverzi fotografického editoru, který nese název Picasa 3. Jednou z nejzásadnějších novinek, které v betaverzi najdete je funkce Koláže. Můžete tedy vytvořit koláž velmi jednoduše a rychle. Kromě koláží určitě využijete i retušovacího štětce, nebo odstraňování tzv. červených očí. Novinek je samozřejěm mnohem více.

Pixasa logo

Novinky a změny se netýkají jen programu Picasa, ale také dalšího projektu z dílny Google a tím je Picasa Web Albums. Tato síť slouží pro sdílení fotek uživatelů a nyní je i ona trochu obnovena a rozšířena. Uživatel může využít například možnosti nahrávání svých fotografií za pomocí e-mailu, nebo funkci pro rozpoznávání obličejů na fotografiích. Server Vám pomůže rychle najít osoby, které se na fotografiích opakují. Do budoucna se ale počítá s tím, že možností a vylepšení pro uživatele přibyde.

Zdroj:Picasa.go­ogle.com

Novinka Nová betaverze Picasa 3 a Picasa Web Albums byla publikován 4. září 2008 v 08.49. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!