Symantec ohlašuje službu Norton Online Backup - bezpečné zálohování online

Symantec, výrobce bezpečnostního softwaru oznámil online zálohovací službu Norton Online Backup. Díky ní má zákazník možnost online ukládat své data, ty jsou bezpečně uloženy a kdykoliv má možnost si je znovu zobrazit. Řídicí panel chráněný heslem zjednodušuje správu zálohování. Prostřednictvím řídícího panelu má tak zákazník svá data neustále k dispozici a může si je kdykoliv obnovit.

Prostřednictvím jediného centrálního vzdáleně přístupného účtu lze bezpečně zálohovat, spravovat a obnovit až pět počítačů v domácnosti.

„Služba Norton Online Backup nabízí uživatelům možnost používat počítač bez obav. Toto komplexní řešení zálohování se snadnou správou nejen chrání data uživatelů před ztrátou, ale také umožňuje přístup k cenným materiálům z libovolného počítače na světě, který je připojený k Internetu.“ Takto vystihl funkci služby Rowan Trollope, senior vice president Symantecu.

Symantec ohlašuje službu Norton Online Backup - bezpečné zálohování online (http://www.swmag.cz)

Symantec poskytuje úložiště o velikosti 25 GB, což je přibližně prostor, který umožňuje uložení více než 6 000 skladeb, 7 000 digitálních fotografií, 100 hodin videa nebo 200 000 tabulek tabulkového kalkulátoru.

Z hlediska ceny vyjde přístup k Norton Online Backup na 49,99 $ ročně. Přístup je možné zařídit pomocí internetového obchodu Symantecu, zatím však jen v USA.

Zdroj: Symantec.com

Novinka Symantec ohlašuje službu Norton Online Backup - bezpečné zálohování online byla publikován 29. března 2009 v 19.04. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!