UPC podstatně navyšuje rychlost internetu

Jeden z největších poskytovatelů internetového připojení a kabelové televize v České republice, UPC, konečně navýšil rychlost internetového připojení pro své tarify. Tarify Starter, Easy, Classic, Light, Extreme a Professional bylo možné objednávat do září loňského roku. Následně byly tyto nabídky nahrazeny tarify 20M a 10M.

Zvýšení rychlostí je skutečně citelné, u tarifu Starter došlo ke zvýšení na 10000 kb/s down (download) a 1000 kb/s up (upload). U nabídky Easy nyní platí 15000 kb/s down a 1500 kb/s up. U produktu Light je nová rychlost uploadu stejná, download pracuje rychlostí 20000 kb/s. Tarif Classic je opět rychlostí uploadu stejný, rychlost downloadu vzrůstá na 25000 kb/s. Nakonec tarify Extreme a Professional se liší jen vyšší rychlostí downloadu, ta je v tomto případě 30000 kb/s. Rychlost uploadu pořád zůstává stejná, tedy 1500 kb/s.

UPC podstatně navyšuje rychlost internetu (http://www.swmag.cz)

V brzké době se pravděpodobně žádné další změny v tarifech nedočkáme. Generální ředitel společnosti Václav Bartoň zároveň pomocí tiskové zprávy poděkoval zákazníkům: "Děkuji všem zákazníkům dřívějších nabídek, že svým porozuměním přispěli k úspěšnému přechodu Internetu UPC na zcela nové hodnoty a věřím, že nové rychlosti za stejnou cenu budou tou pravou odměnou.“

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka UPC podstatně navyšuje rychlost internetu byla publikován 30. března 2009 v 19.28. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...