Designérský návrh notebooků pro ženy

Designeři často vymýšlejí věci, které jsou v běžném životě přinejmenším nepotřebné, doslova extrémní návrh však představil Nikita Buyanov ve spolupráci s firmami HP a Intel. Buyanov totiž představil svůj návrh notebooků pro ženy. Údajně však nejde o žádnou legraci, při které si dělají muži legraci z žen, ale o zcela seriózní projekt.

Designových návrhů je celkem sedm, a autor opravdu nešetřil originalitou. Je sice pravdou, že růžový notebook doplněný sadou make-upu a rtěnek už vypadá drobet „ujetě“, ale některé návrhy jsou velmi povedené. Zajímavá je například varianta HP Fitness, tento notebook by mohl být vybaven speciální přenosnou váhou nebo náramkem, který zaznamenává spálené kalorie. Naprosto bizarně pak vypadá notebook, který dokáže analyzovat pachy a podle potřeby provonět byt.

Designérský návrh notebooků pro ženy (http://www.swmag.cz)

Jde pouze o designérské návrhy, existuje naprosto mizivá pravděpodobnost, že se některý notebook dostane do sériové výroby. Rovněž není ani specifikováno jakým hardwarem by přístroje disponovaly. Kompletní seznam návrhů je k dispozici na stránkách projektu.

Zdroj: Behance.net

Novinka Designérský návrh notebooků pro ženy byla publikován 1. dubna 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!