Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu

Za první tři měsíce tohoto roku zaznamenal internetový obchod Alza.cz obrovský úspěch v prodejnosti. Celkem se od ledna prodalo zboží za jednu miliardu korun, přesněji za 1,07 miliardy. Celou skutečnost podporuje fakt, že pro Alzu to znamená meziroční růst vyšší než 30%.

Aktuálně je v nabídce e-shopu Alza.cz takřka 20 000 produktů od pětistovky výrobců. Navíc jistě potěší zákazníky zpráva o otevření nové pobočky v Praze 5 a chystá se také otevření další nové pobočky v Plzni.

Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu (http://www.swmag.cz)

Vůbec se pak nedá říct, že by se špatně dařilo internetovým stránkám Alza.cz. Ty si drží návštěvnost okolo tří miliónů zákazníků za měsíc, za den se jedná o 120 000 unikátních uživatelů, kteří si prohlédnou kolem dvou miliónů stránek produktů.

Aktuálně je tak Alza.cz nejnavštěvovanějším a nejvíce úspěšným internetovým obchodem s elektronikou a počítači v České republice. Krize se zřejmě tohoto odvětví obchodu příliš nedotkla, i když drobné poklesy prodejnosti u jiných internetových obchodů vidět jsou.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu byla publikován 2. dubna 2009 v 21.48. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!