Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu

Za první tři měsíce tohoto roku zaznamenal internetový obchod Alza.cz obrovský úspěch v prodejnosti. Celkem se od ledna prodalo zboží za jednu miliardu korun, přesněji za 1,07 miliardy. Celou skutečnost podporuje fakt, že pro Alzu to znamená meziroční růst vyšší než 30%.

Aktuálně je v nabídce e-shopu Alza.cz takřka 20 000 produktů od pětistovky výrobců. Navíc jistě potěší zákazníky zpráva o otevření nové pobočky v Praze 5 a chystá se také otevření další nové pobočky v Plzni.

Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu (http://www.swmag.cz)

Vůbec se pak nedá říct, že by se špatně dařilo internetovým stránkám Alza.cz. Ty si drží návštěvnost okolo tří miliónů zákazníků za měsíc, za den se jedná o 120 000 unikátních uživatelů, kteří si prohlédnou kolem dvou miliónů stránek produktů.

Aktuálně je tak Alza.cz nejnavštěvovanějším a nejvíce úspěšným internetovým obchodem s elektronikou a počítači v České republice. Krize se zřejmě tohoto odvětví obchodu příliš nedotkla, i když drobné poklesy prodejnosti u jiných internetových obchodů vidět jsou.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Alza.cz má obrovský úspěch, od ledna se prodalo zboží za miliardu byla publikován 2. dubna 2009 v 21.48. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!