Novinka ve světě mobilního internetu - Seznam vstupuje na trh s mobilní reklamou

Máte firmu a hodně sázíte na reklamu? Seznam.cz Vám od nynějška pomůže, začíná totiž nabízet v rámci svých mobilních služeb inzerci firmám. Zákazník si může navolit přesně svůj program, od pouhého zaregistrování, až po banner. To samé pak uvidí návštěvníci portálu.

Všichni zákazníci, kteří chtějí svou firmu inzerovat si mohou vybrat z programu na tři měsíce nebo na rok, rovněž je na výběr z několika obsahů, například základní info o firmě, logo nebo fotografie s lokalizací na mapě. Všichni inzerenti navíc mají od Seznamu malý dáreček, pokud si chtějí nejdřív nejjednodušší zápis jen vyzkoušet nemusejí nic platit.

Novinka ve světě mobilního internetu - Seznam vstupuje na trh s mobilní reklamou (http://www.swmag.cz)

„Pro Seznam je to milník, vstup do nové éry. Mobilní telefon má v kapse každý a naše služby jsou velmi populární, proto věřím v jejich další, doslova bleskurychlé šíření. Navíc pro inzerenty a naše klienty to otevírá zcela novou škálu možností, jak být daleko těsněji propojen se svými současnými i budoucími klienty“, říká k mobilním produktům Seznamu obchodní ředitel Tomáš Búřil.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Novinka ve světě mobilního internetu - Seznam vstupuje na trh s mobilní reklamou byla publikován 3. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!