Nový QWERTY smartphone od HTC

Společnost HTC představila nový smartphone HTC Snap. Ten má QWERTY klávesnici a určen je především pro uživatele, kteří chtějí mít neustále přístup k mailům, potřebují si organizovat čas, zajišťovat schůzky a komunikovat se svými přáteli.

HTC Snap je z hlediska designu a ovládání skutečně povedený. Tlačítka jsou přiměřeně velká, psát maily a krátké textové zprávy tak nebude žádný problém. Výkonná 1500 mAh baterie dokáže zajistit až osm a půl hodiny nepřerušovaného hovoru. Smartphone podporuje 3G.

Nový QWERTY smartphone od HTC (http://www.swmag.cz)

K lepší práci s internetovou poštou slouží funkce Inner Circle, která „dělí“ e-maily od důležitých lidí a upozorňuje tak uživatele telefonu na to, že mu zrovna napsal někdo, komu stojí za to co nejdříve odpovědět. „Víme, že lidé bývají často zahlceni lavinou nevyžádaných e-mailů, a proto HTC Snap zavádí Inner Circle. Inovace umožňuje uživatelům upřednostňovat zprávy od nejdůležitějších lidí a to pouhým stiskem jediného tlačítka," řekl k nové technologii John Wang, ředitel marketingu, HTC Corporation.

HTC Snap bude běžet pod operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.1 Standard. V Evropě by měl být smartphone již brzy k dostání, jeho cena je však zatím neznámá.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nový QWERTY smartphone od HTC byla publikován 5. dubna 2009 v 00.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!