Nový QWERTY smartphone od HTC

Společnost HTC představila nový smartphone HTC Snap. Ten má QWERTY klávesnici a určen je především pro uživatele, kteří chtějí mít neustále přístup k mailům, potřebují si organizovat čas, zajišťovat schůzky a komunikovat se svými přáteli.

HTC Snap je z hlediska designu a ovládání skutečně povedený. Tlačítka jsou přiměřeně velká, psát maily a krátké textové zprávy tak nebude žádný problém. Výkonná 1500 mAh baterie dokáže zajistit až osm a půl hodiny nepřerušovaného hovoru. Smartphone podporuje 3G.

Nový QWERTY smartphone od HTC (http://www.swmag.cz)

K lepší práci s internetovou poštou slouží funkce Inner Circle, která „dělí“ e-maily od důležitých lidí a upozorňuje tak uživatele telefonu na to, že mu zrovna napsal někdo, komu stojí za to co nejdříve odpovědět. „Víme, že lidé bývají často zahlceni lavinou nevyžádaných e-mailů, a proto HTC Snap zavádí Inner Circle. Inovace umožňuje uživatelům upřednostňovat zprávy od nejdůležitějších lidí a to pouhým stiskem jediného tlačítka," řekl k nové technologii John Wang, ředitel marketingu, HTC Corporation.

HTC Snap bude běžet pod operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.1 Standard. V Evropě by měl být smartphone již brzy k dostání, jeho cena je však zatím neznámá.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nový QWERTY smartphone od HTC byla publikován 5. dubna 2009 v 00.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!