BenQ chystá nové, ultratenké notebooky

Zřejmě již tento rok na jaře se dočkáme nové řady ultratenkých notebooků od výrobce BenQ. Nové notebooky by měly být založeny na proceosrech Neo AMD a Intel. Pokud by BenQ nasadil procesor Neo AMD do svého notebooku, byl by to teprve druhý případ použití Neo AMD v notebooku na světě. Prvním notebookem s tímto procesorem se stal HP Pavilon DV2.

BenQ má zkušenost s Neo AMD v tzv. „all-in-one desktopu“. O nové řadě notebooku se toho zatím příliš neví, podle zdroje by měly mít notebooky úhlopříčku buďto 12,1" nebo 13,3". Notebooky by také měly disponovat velmi nízkou spotřebou elektrické energie.

BenQ chystá nové, ultratenké notebooky (http://www.swmag.cz)

AMD zatím z řady NEO představilo jen jeden procesor – Athlon NEO MV-40, který vychází z upraveného proceosoru AMD Athlon 2650e. Výkonostně jde spíše o průměr, frekvence 1,6GHz s 512Kb L2 a spotřeba dosahuje 15W. Cena procesoru Athlon 2650e mírně přesahuje 30 dolarů.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka BenQ chystá nové, ultratenké notebooky byla publikován 5. dubna 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!