Britové se vzbouřili, zabránili vjezdu auta Googlu do města

Automobil patřící Googlu, který jel do města Broughton mapovat ulice pro službu Google Street View tvrdě „narazil“. Obyvatelé, kteří poukazují na rozšiřování kriminality začali bránit vlastními těly vjezdu automobilu do města. Vytvořili lidský řetězec a zablokovali hlavní příjezdovou komunikaci do města. Na místě dokonce zasahovala policie.

Dav obyvatel auto s kamerami a technikou Googlu obklopil a místní obyvatelé důrazně žádali odjezd automobilu. Řidič dostal strach a přivolal policejní hlídku. Ta bohužel byla zcela bezmocná proti několika desítkám lidí. Auto Googlu se nakonec otočilo a odjelo. Lidé se snažili podpořit svůj nesouhlas se snímkováním skutečností, že v okolí se rozvíjí kriminalita a oni mají strach aby si zloději prostřednictvím Google Street View nevybrali svůj cíl právě u nich.

Britové se vzbouřili, zabránili vjezdu auta Googlu do města (http://www.swmag.cz)

Incident v Británii není jediným problémem, který služba Google Street View má. Jeden z kalifornských politiků totiž požaduje v aplikaci „rozmazání“ veřejných budov a hrozí zákonem, který by mohl znamenat pro Google velkou pokutu.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Britové se vzbouřili, zabránili vjezdu auta Googlu do města byla publikován 6. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!