Facebook už používá 200 miliónů lidí

Oblíbenost sociální sítě Facebook rapidně roste, je to jen několik hodin, co byl oznámen rekordní počet zaregistrovaných profilů. Podle neoficiálních informací je 200 miliontý uživatel Facebooku muž z USA.

Pokud bych trochu zaexperimentovali s čísly, vyplyne nám z toho, že účet na Facebooku mají v současnosti 3% populace na světě. V případě, že by se všichni lidé vlastnící profil na Facebooku spojili, založili jeden stát a do toho se nastěhovali, byl by to pátý nejlidnatější stát na světě.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg při dosažení počtu 200 miliónů profilů na svém blogu uveřejnil článek, ve kterém popisuje nejvýznamnější mezníky, nejdůležitější události za dobu fungování a trochu i poodhaluje budoucnost. Zároveň byla na Facebooku vytvořena skupina, na které mají možnost lidé popsat, v čem jim Facebook změnil život, popřípadě jestli jim někdy nějak pomohl.

Zdroj: Blog.Facebook.com

Novinka Facebook už používá 200 miliónů lidí byla publikován 12. dubna 2009 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!