Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení

Že se dostane do vězení na základě svého účtu na Facebooku zřejmě netušil muž, který bude nyní ve státě Missouri souzen. Čím se provinil? Přes svůj profil na Facebooku totiž sváděl mladistvou dívku (13 let), nabízel jí sex a dokonce jí vyhrožoval i znásilněním. Pikantní na celé věci je to, že muž slouží jako pastor v jednom z kostelů.

Robert M. Black, jak se muž jmenuje měl s dívčinou navazovat konverzace, které se týkaly sexuálních témat, dokonce ji měl zvát na schůzku, dívka ale vše doma ohlásila a rodiče posléze oznámili celou věc policii. Black měl na Facebooku vystupovat pod falešným jménem a povoláním.

Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení (http://www.swmag.cz)

Po celkové analýze dat v počítači čekalo na detektivy překvapivé zjištění. Black si totiž na Facebooku našel okolo 140 přátel. Na policisty nyní čeká složitá práce, prověřit všech 140 lidí a zjistit od nich vše, co by jim ve vyšetřování mohlo pomoci.

Soudce uvalil na muže vazbu, kauci stanovil na sto tisíc dolarů. V případě prokázání obvinění půjde zvrhlík zřejmě na několik let do vězení.

Zdroj: Kansascity.com

Novinka Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení byla publikován 12. dubna 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...