Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení

Že se dostane do vězení na základě svého účtu na Facebooku zřejmě netušil muž, který bude nyní ve státě Missouri souzen. Čím se provinil? Přes svůj profil na Facebooku totiž sváděl mladistvou dívku (13 let), nabízel jí sex a dokonce jí vyhrožoval i znásilněním. Pikantní na celé věci je to, že muž slouží jako pastor v jednom z kostelů.

Robert M. Black, jak se muž jmenuje měl s dívčinou navazovat konverzace, které se týkaly sexuálních témat, dokonce ji měl zvát na schůzku, dívka ale vše doma ohlásila a rodiče posléze oznámili celou věc policii. Black měl na Facebooku vystupovat pod falešným jménem a povoláním.

Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení (http://www.swmag.cz)

Po celkové analýze dat v počítači čekalo na detektivy překvapivé zjištění. Black si totiž na Facebooku našel okolo 140 přátel. Na policisty nyní čeká složitá práce, prověřit všech 140 lidí a zjistit od nich vše, co by jim ve vyšetřování mohlo pomoci.

Soudce uvalil na muže vazbu, kauci stanovil na sto tisíc dolarů. V případě prokázání obvinění půjde zvrhlík zřejmě na několik let do vězení.

Zdroj: Kansascity.com

Novinka Muž sváděl na Facebooku mladistvou dívku, teď půjde do vězení byla publikován 12. dubna 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!