Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor

Oblíbený notebook od HP, Pavilion dv6 dostane novou grafickou kartu, rozšíří se také nabídka procesorů. Jak procesory tak grafické karty bude výrobce do notebooku dodávat na přání zákazníka. Jako nová grafická karta byla vybrána Nvidia GeForce GT 130M, nabídku procesorů rozšíří typ Intel Core 2 Duo T6400.

Doposud byly vyráběny Paviliony dv6, ve kterých jako grafické karty figurovaly typy ATI Mobility Radeon HD4530 a HD4650. Tyto karty měly 512 MB paměti, nová Nvidia má až 1 GB. Nový procesor Intel Core 2 Duo T6400 má frekvenci 2 GB.

Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor (http://www.swmag.cz)

Jinak se hardwarová výbava notebooku nijak nemění. Zůstává tak displej s úhlopříčkou 15,6" a rozlišením 1366×768, na výběr jsou dva pevné disky a operační paměť může být rozšířena až na 8 GB. K další výbavě notebooku patří WiFi, Bluetooth a čtečka paměťových karet.

Změny, které HP připravil jsou určeny hlavně pro zákazníky, kteří hledali vyšší výkon. Tyto požadavky by tak měly být tímto krokem vyslyšeny.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor byla publikován 13. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...