Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor

Oblíbený notebook od HP, Pavilion dv6 dostane novou grafickou kartu, rozšíří se také nabídka procesorů. Jak procesory tak grafické karty bude výrobce do notebooku dodávat na přání zákazníka. Jako nová grafická karta byla vybrána Nvidia GeForce GT 130M, nabídku procesorů rozšíří typ Intel Core 2 Duo T6400.

Doposud byly vyráběny Paviliony dv6, ve kterých jako grafické karty figurovaly typy ATI Mobility Radeon HD4530 a HD4650. Tyto karty měly 512 MB paměti, nová Nvidia má až 1 GB. Nový procesor Intel Core 2 Duo T6400 má frekvenci 2 GB.

Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor (http://www.swmag.cz)

Jinak se hardwarová výbava notebooku nijak nemění. Zůstává tak displej s úhlopříčkou 15,6" a rozlišením 1366×768, na výběr jsou dva pevné disky a operační paměť může být rozšířena až na 8 GB. K další výbavě notebooku patří WiFi, Bluetooth a čtečka paměťových karet.

Změny, které HP připravil jsou určeny hlavně pro zákazníky, kteří hledali vyšší výkon. Tyto požadavky by tak měly být tímto krokem vyslyšeny.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Notebook HP Pavilion DV6 dostává novou grafickou kartu a procesor byla publikován 13. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!