Internetový obchod BestBuy.com má problémy, propouštět však zatím nechce

Velký internetový obchod **Bestbuy.com, který se soustředí zájmena na prodej počítačů, ale i televizí, video kamer, GPS navigací a dokonce i knížek nebo hraček pro děti má finanční problémy. Obchod je však zatím nechce řešit velkým vyhazováním zaměstnanců, spíše se očekávají poklesy platů.

Bestbuy.com však naznačil, že má několik řešení, jak z krize ven. Prvním je například slučování obchodních úseků, což by sice znamenalo propouštění, rozhodně však v co nejmenší míře. Další variantou je omezování reklamy, to však může mít negativní dopad na odbyt výrobků. Dokonce se objevilo i několik neověřených informací, které uvádějí, že se bude zaměstnancům snižovat, nebo úplně rušit odchodné.

Oficiální snižování platů ještě nebylo zaměstnancům oznámeno, většina pracovníků ve společnosti s ním však počítá. **Bestbuy.com je jeden z mála případů internetových obchodů, které se kvůli finanční krizi dostaly do problémů. Krize by však podle analytiků neměla trvat dlouho a na úplné dno jsme si již pravděpodobně sáh­li.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Internetový obchod BestBuy.com má problémy, propouštět však zatím nechce byla publikován 14. dubna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!