Internetový obchod BestBuy.com má problémy, propouštět však zatím nechce

Velký internetový obchod **Bestbuy.com, který se soustředí zájmena na prodej počítačů, ale i televizí, video kamer, GPS navigací a dokonce i knížek nebo hraček pro děti má finanční problémy. Obchod je však zatím nechce řešit velkým vyhazováním zaměstnanců, spíše se očekávají poklesy platů.

Bestbuy.com však naznačil, že má několik řešení, jak z krize ven. Prvním je například slučování obchodních úseků, což by sice znamenalo propouštění, rozhodně však v co nejmenší míře. Další variantou je omezování reklamy, to však může mít negativní dopad na odbyt výrobků. Dokonce se objevilo i několik neověřených informací, které uvádějí, že se bude zaměstnancům snižovat, nebo úplně rušit odchodné.

Oficiální snižování platů ještě nebylo zaměstnancům oznámeno, většina pracovníků ve společnosti s ním však počítá. **Bestbuy.com je jeden z mála případů internetových obchodů, které se kvůli finanční krizi dostaly do problémů. Krize by však podle analytiků neměla trvat dlouho a na úplné dno jsme si již pravděpodobně sáh­li.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Internetový obchod BestBuy.com má problémy, propouštět však zatím nechce byla publikován 14. dubna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!