Windows 7 bude mít těžkou pozici, odborníci nemají chuť do upgradu

Podle průzkumu, který se nedávno uskutečnil mezi IT profesionály po celém světě bude mít zřejmě operační systém Windows 7 velmi těžkou pozici. Lidé z vedení firem totiž nepovažují za nutné aktualizovat OS a raději zůstanou u svých stávajících operačních systémů.

Průzkumu se účastnilo celkem 1142 respondentů a prakticky všichni mají ve svých firmách buďto operační systém Windows XP nebo Windows Vista. Jen malý zlomek z nich využívá jiný OS.

Windows 7 bude mít těžkou pozici, odborníci nemají chuť do upgradu (http://www.swmag.cz)

Co stojí za neochotou upgradovat? Je to hlavně finanční otázka, neboť by při obměně operačního systému by bylo zapotřebí vynaložit jak velké peněžní prostředky pro zlepšení výkonu počítačů, tak nemalé finance pro samotné zakoupení nového operačního systému.

Každopádně z čísel vyplynulo i to, že upgradovat se bude až poté, co opravdu „poteče do bot“. Do dvou let bude na Windows 7 upgradovat 59 % dotázaných, příští rok o upgradu uvažuje jen 16 % respondentů.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Windows 7 bude mít těžkou pozici, odborníci nemají chuť do upgradu byla publikován 15. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!