Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky

Kingston uvádí nové paměti, které jsou speciálně určeny a vyrobeny pro herní notebooky. Paměťových moduly HyperX® DDR3 SO-DIMM mají navíc osvědčení XMP, jsou určené především pro notebooky s chipsetem Intel Cantiga.

Kingston paměť

Lákadlem pro mnohé kromě vysokého výkonu může být i nižší spotřeba, jak vyplývá z vyjádření Marcina Gaczora, představitele vývojového oddělení: „Hráči, kteří vlastní notebooky s paměťovou architekturou DDR3, mohou mít nyní stejný užitek z vyššího výkonu a současně kratších dob latence a nižší spotřeby, z jakého se uživatelé stolních počítačů s paměťovými moduly HyperX mohou těšit již léta“.

Ke spolupráci s Intelem se vyjádřil i Erik Reid, v Intelu ředitel marketingu pro mobilní platformy „Kingston velmi úzce spolupracoval se společností Intel na certifikaci nových pamětí HyperX SO-DIMM pro nové systémy s procesory Intel® Centrino™ 2, které podporují architekturu DDR3 s profily XMP.

Kingston paměť

Kingston se rozhodl připravit pro kupující paměťového modelu HyperX malý dáreček, jde o doživotní záruku a nepřetržitou a bezplatnou technickou podporu. Modul s kapacitou 4 GB a frekvencí 1066MHz vyjde na 3 105 Kč, což je doporučená cena pro český trh.

Zdroj: Kingston.com

Novinka Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky byla publikován 15. dubna 2009 v 20.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...