Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky

Kingston uvádí nové paměti, které jsou speciálně určeny a vyrobeny pro herní notebooky. Paměťových moduly HyperX® DDR3 SO-DIMM mají navíc osvědčení XMP, jsou určené především pro notebooky s chipsetem Intel Cantiga.

Kingston paměť

Lákadlem pro mnohé kromě vysokého výkonu může být i nižší spotřeba, jak vyplývá z vyjádření Marcina Gaczora, představitele vývojového oddělení: „Hráči, kteří vlastní notebooky s paměťovou architekturou DDR3, mohou mít nyní stejný užitek z vyššího výkonu a současně kratších dob latence a nižší spotřeby, z jakého se uživatelé stolních počítačů s paměťovými moduly HyperX mohou těšit již léta“.

Ke spolupráci s Intelem se vyjádřil i Erik Reid, v Intelu ředitel marketingu pro mobilní platformy „Kingston velmi úzce spolupracoval se společností Intel na certifikaci nových pamětí HyperX SO-DIMM pro nové systémy s procesory Intel® Centrino™ 2, které podporují architekturu DDR3 s profily XMP.

Kingston paměť

Kingston se rozhodl připravit pro kupující paměťového modelu HyperX malý dáreček, jde o doživotní záruku a nepřetržitou a bezplatnou technickou podporu. Modul s kapacitou 4 GB a frekvencí 1066MHz vyjde na 3 105 Kč, což je doporučená cena pro český trh.

Zdroj: Kingston.com

Novinka Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky byla publikován 15. dubna 2009 v 20.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!