Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky

Kingston uvádí nové paměti, které jsou speciálně určeny a vyrobeny pro herní notebooky. Paměťových moduly HyperX® DDR3 SO-DIMM mají navíc osvědčení XMP, jsou určené především pro notebooky s chipsetem Intel Cantiga.

Kingston paměť

Lákadlem pro mnohé kromě vysokého výkonu může být i nižší spotřeba, jak vyplývá z vyjádření Marcina Gaczora, představitele vývojového oddělení: „Hráči, kteří vlastní notebooky s paměťovou architekturou DDR3, mohou mít nyní stejný užitek z vyššího výkonu a současně kratších dob latence a nižší spotřeby, z jakého se uživatelé stolních počítačů s paměťovými moduly HyperX mohou těšit již léta“.

Ke spolupráci s Intelem se vyjádřil i Erik Reid, v Intelu ředitel marketingu pro mobilní platformy „Kingston velmi úzce spolupracoval se společností Intel na certifikaci nových pamětí HyperX SO-DIMM pro nové systémy s procesory Intel® Centrino™ 2, které podporují architekturu DDR3 s profily XMP.

Kingston paměť

Kingston se rozhodl připravit pro kupující paměťového modelu HyperX malý dáreček, jde o doživotní záruku a nepřetržitou a bezplatnou technickou podporu. Modul s kapacitou 4 GB a frekvencí 1066MHz vyjde na 3 105 Kč, což je doporučená cena pro český trh.

Zdroj: Kingston.com

Novinka Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky byla publikován 15. dubna 2009 v 20.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!