Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky

Kingston uvádí nové paměti, které jsou speciálně určeny a vyrobeny pro herní notebooky. Paměťových moduly HyperX® DDR3 SO-DIMM mají navíc osvědčení XMP, jsou určené především pro notebooky s chipsetem Intel Cantiga.

Kingston paměť

Lákadlem pro mnohé kromě vysokého výkonu může být i nižší spotřeba, jak vyplývá z vyjádření Marcina Gaczora, představitele vývojového oddělení: „Hráči, kteří vlastní notebooky s paměťovou architekturou DDR3, mohou mít nyní stejný užitek z vyššího výkonu a současně kratších dob latence a nižší spotřeby, z jakého se uživatelé stolních počítačů s paměťovými moduly HyperX mohou těšit již léta“.

Ke spolupráci s Intelem se vyjádřil i Erik Reid, v Intelu ředitel marketingu pro mobilní platformy „Kingston velmi úzce spolupracoval se společností Intel na certifikaci nových pamětí HyperX SO-DIMM pro nové systémy s procesory Intel® Centrino™ 2, které podporují architekturu DDR3 s profily XMP.

Kingston paměť

Kingston se rozhodl připravit pro kupující paměťového modelu HyperX malý dáreček, jde o doživotní záruku a nepřetržitou a bezplatnou technickou podporu. Modul s kapacitou 4 GB a frekvencí 1066MHz vyjde na 3 105 Kč, což je doporučená cena pro český trh.

Zdroj: Kingston.com

Novinka Kingston představuje nové paměti speciálně určené pro herní notebooky byla publikován 15. dubna 2009 v 20.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!