Herní myš SideWinder X3 od Microsoftu oficiálně představena

Microsoft hodlá rozšířit svou řadu herních myší SideWinder dalším modelem SideWinder X3. Posledním přírůstkem do této řady byla v srpnu loňského roku myš SideWinder X5. Microsoft potěší tímto novým kouskem hlavně leváky, myš je totiž možné používat jak v pravé tak v levé ruce.

Originálně jsou řešena tlačítka. SideWinder X3 má samozřejmě dvě hlavní tlačítka a kolečka, na každé straně pak po jednom programovatelném a konečně zmiňovanou originalitou je tlačítko, které je standartně nastaveno tak, aby v OS Windows Vista otevřelo složku s hrami. Pro změnu DPI slouží tři tlačítka pod kolečkem.

Sidewinder X3

Laser SideWinderu X3 zvládne rozlišení až 2000 dpi, za sekundu se stihne zpracovat 7080 snímků. Povrch myši je protiskluzový, bohužel chybí závaží, pokud raději pracujete s těžší myší máte tak smůlu.

Nová myš bude k dostání v květnu za 39,95 $ ( 799 Kč ), v USA je však možnost objednat si ji již teď přes internetový obchod Amazone.com.

Sidewinder X3

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Herní myš SideWinder X3 od Microsoftu oficiálně představena byla publikován 16. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!