Netbook Dell Vostro A90 jde do prodeje

Dell uvádí na trh nový netbook Vostro A 90. Vostro A 90 je hodně podobný jinému modelu netbooku od Dellu, konkrétně jde o netbook Inspiron Mini 9. Nové Vostro A90 je mu podobné především vzhledem, je však dražší.

Vostro A 90

Vostro A90 má v útrobách osvědčený procesor Intel Atom N270 a chipset 945GSE. Bohužel mnoho zájemců bude zklamáno malou pamětí, z výroby je totiž dodávána paměť pouze o velikosti 512 MB. Maličký je i SSD Disk, pouze o velikosti 8 GB. Tyto údaje platí pro základní verzi netbooku, v luxusnější verzi má RAM paměť kapacitu 1 GB a SSD Disk 16 GB.

Vostro A 90

Obě varianty netbooku jsou vybaveny technologií WiFi a webkamerou. Baterie je čtyř článková. Dodávaný operační systém je Microsoft Windows XP.

Slabší varianta Vostro A 90 vyjde na 349 $ ( 7000 Kč ), silnější na 424 $ ( 8 500 Kč). K těmto cenám však není započtena doprava a DPH. Není ani jasné, jestli se bude Vostro A 90 prodávat i u nás.

Zdroj: Dell.com

Novinka Netbook Dell Vostro A90 jde do prodeje byla publikován 17. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!