Netbook Dell Vostro A90 jde do prodeje

Dell uvádí na trh nový netbook Vostro A 90. Vostro A 90 je hodně podobný jinému modelu netbooku od Dellu, konkrétně jde o netbook Inspiron Mini 9. Nové Vostro A90 je mu podobné především vzhledem, je však dražší.

Vostro A 90

Vostro A90 má v útrobách osvědčený procesor Intel Atom N270 a chipset 945GSE. Bohužel mnoho zájemců bude zklamáno malou pamětí, z výroby je totiž dodávána paměť pouze o velikosti 512 MB. Maličký je i SSD Disk, pouze o velikosti 8 GB. Tyto údaje platí pro základní verzi netbooku, v luxusnější verzi má RAM paměť kapacitu 1 GB a SSD Disk 16 GB.

Vostro A 90

Obě varianty netbooku jsou vybaveny technologií WiFi a webkamerou. Baterie je čtyř článková. Dodávaný operační systém je Microsoft Windows XP.

Slabší varianta Vostro A 90 vyjde na 349 $ ( 7000 Kč ), silnější na 424 $ ( 8 500 Kč). K těmto cenám však není započtena doprava a DPH. Není ani jasné, jestli se bude Vostro A 90 prodávat i u nás.

Zdroj: Dell.com

Novinka Netbook Dell Vostro A90 jde do prodeje byla publikován 17. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!