Samsug má nový smartphone

Samsung ohlásil vývoj nového smartphonu S8000. Výbava S8000 bude docela obstojná, slibována je podpora technologie 3G. Na vysoké úrovni by měl být i 3,1" AMOLED displej s rozlišením 800×480.

Zatím není známé, jaký procesor bude telefon využívat. Jistá je už kapacita paměti, která bude 2GB a potvrzen je i pěti megapixelový fotoaparát. Pro připojení k internetu je k dispozici i WiFi, pro komunikaci s jinými přístroji technologie Bluetooth. Cestovatelé určitě ocení podporu GPS. Pokud rádi posloucháte hudbu, určitě oceníte FM rádio a slot pro microSD karty. Smartphone S8000 s počítačem komunikuje pomocí USB.

Samsug má nový smartphone (http://www.swmag.cz)

Samsung se rovněž rozhodl zaexperimentovat na poli operačních systémů, S8000 má totiž s operačním systémem přímo od Samsungu pracovat. Další smartphone M8000 vyvíjený společně s S8000 by však tento operační systém mít neměl.

Cena přístroje je zatím neznámá.

Zdroj: Electronicsta.com

Novinka Samsug má nový smartphone byla publikován 16. dubna 2009 v 22.42. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!