Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje

Známý výrobce mobilních telefonů a příslušenství Sony Ericsson má problém s prodejem. Významně mu klesl odbyt, zaznamenán je pokles tržeb a prodeje až o 40 %. Konkurenční Nokia také hlásí propady, ale ne tak velké jako u Ericssonu.

Zároveň je nucen výrobce snižovat provozní náklady. To znamená omezování počtu zaměstnanců, o práci by mohlo přijít až 2000 lidí. Není zatím jasné z jakých divizí společnosti zaměstnanci skončí, nejohroženější jsou zaměstnanci přímo ve výrobě a ve vývoji.

Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje (http://www.swmag.cz)

Velké problémy budou mít akcionáři, očekávají se docela výrazné propady akcií. Na každý pád se zřejmě zpozdí vývoj připravovaných mobilních telefonů. Otázkou samozřejmě je jak se Sony Ericsson vyrovná s krizí. Pravděpodobnost velkých potíží je však malá, společnost s tak velkým zázemím by měla krizi ustát.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje byla publikován 17. dubna 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!