Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje

Známý výrobce mobilních telefonů a příslušenství Sony Ericsson má problém s prodejem. Významně mu klesl odbyt, zaznamenán je pokles tržeb a prodeje až o 40 %. Konkurenční Nokia také hlásí propady, ale ne tak velké jako u Ericssonu.

Zároveň je nucen výrobce snižovat provozní náklady. To znamená omezování počtu zaměstnanců, o práci by mohlo přijít až 2000 lidí. Není zatím jasné z jakých divizí společnosti zaměstnanci skončí, nejohroženější jsou zaměstnanci přímo ve výrobě a ve vývoji.

Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje (http://www.swmag.cz)

Velké problémy budou mít akcionáři, očekávají se docela výrazné propady akcií. Na každý pád se zřejmě zpozdí vývoj připravovaných mobilních telefonů. Otázkou samozřejmě je jak se Sony Ericsson vyrovná s krizí. Pravděpodobnost velkých potíží je však malá, společnost s tak velkým zázemím by měla krizi ustát.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Sony Ericsson má problémy, zaznamenává velký pokles prodeje byla publikován 17. dubna 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!