Služba Street View neporušuje právo na ochranu soukromí

O vzbouření Britů a jejich blokaci vjezdu Google auta do města Broughton jsme vás nedávno informovali. Úřad informačního komisaře však v Británii rozhodl, že služba Street View neporušuje nijak právo na ochranu soukromí. Odpůrci chtěli dosáhnout toho, aby Google potřeboval souhlas každého zachyceného občana, což by jistě službu ochromilo. Úřad informačního komisaře však zamítl tyto stížnosti s argumentem, že podobný souhlas by musela mít například televize vysílající sportovní přenos.

Služba Street View neporušuje právo na ochranu soukromí (http://www.swmag.cz)

Street View je ve světe terčem kritiku kvůli jejím některým kontroverzním snímkům: např. nahé dítě hrající si před domem, srna kterou porazilo samotné auto Googlu, muž nakupující v sexshopu apod. Kritika také přichází z malých měst, kde si místní nepřejí, aby zloději využívali tyto fotky pro svoji trestnou činnost.

Novinka Služba Street View neporušuje právo na ochranu soukromí byla publikován 18. dubna 2009 v 14.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!