AMD vyvíjí ovladače pro své grafické karty

Společnost AMD, která vlastní výrobce grafických karet ATI se vrhá do vývoje ovladačů grafických karet pro operační systém Windows 7. Navíc AMD zaznamenala obrovský úspěch, když díky dohodě s Microsoftem dostala ovladače pro karty HD 4890 a HD 4770 na instalační disk nového operačního systému.

Bohužel není zatím jasné, jestli se bude rozšiřovat nabídka ovladačů i pro další karty od ATI, podle zdrojů ze společnosti ale nejsou zmiňované dva ovladače jedinými, které ATI chystá. Navíc se očekává představení dalších grafických karet, ATI tak bude chtít jít s dobou, koneckonců vydání nových Windows 7 se pořád přibližuje.

Společnosti ATI se zdatně snaží konkurovat nVidia, která také připravuje své ovladače pro nový operační systém. Zatím není jasné k jakým kartám se ovladače připravují.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka AMD vyvíjí ovladače pro své grafické karty byla publikován 20. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!