Telefónica O2 u soudu prohrála

Když se jednoho dne před třemi roky odpojil večer od internetu jistý Petr Dohnal, vůbec netušil co ráno bude následovat. Přes noc totiž zaúřadoval v počítači virus, který automaticky zapínal spojení s poskytovatelem internetu. Během noci tak účet dosáhl 57 tisíc korun. Od té doby se také vleče soudní spor mezi Dohnalem a společností Telefónica 02, která byla poskytovatelem připojení.

Celou záležitost již řešil i Český telekomunikační úřad, nicméně Telefónica se neustále bránila. Konec do kauzy mohlo vnést rozhodnutí ostravského okresního soudu, který nařídil, že O2 nejenom nemá právo žádat zaplacení částky, ale musí také zaplatit všechny soudní výlohy. Soudní spor by měl ukončit aktuální rozsudek Krajského soudu, který potvrdil rozhodnutí soudu okresního.

Telefónica O2 logo

Právník O2 pro Sdružení obrany spotřebitelů uvedl, že je možné dovolání u Nejvyššího soudu, ten však pravděpodobně rozhodne stejně jako soud Krajský.

Zdroj: "Rodina vyhrála spor s Telefónicou O2 ":http://www.spotrebitele.info/…clanek.shtml?…

Novinka Telefónica O2 u soudu prohrála byla publikován 8. září 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Optimalizace webových stránek - kdy najmout agenturu
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!