Telefónica O2 u soudu prohrála

Když se jednoho dne před třemi roky odpojil večer od internetu jistý Petr Dohnal, vůbec netušil co ráno bude následovat. Přes noc totiž zaúřadoval v počítači virus, který automaticky zapínal spojení s poskytovatelem internetu. Během noci tak účet dosáhl 57 tisíc korun. Od té doby se také vleče soudní spor mezi Dohnalem a společností Telefónica 02, která byla poskytovatelem připojení.

Celou záležitost již řešil i Český telekomunikační úřad, nicméně Telefónica se neustále bránila. Konec do kauzy mohlo vnést rozhodnutí ostravského okresního soudu, který nařídil, že O2 nejenom nemá právo žádat zaplacení částky, ale musí také zaplatit všechny soudní výlohy. Soudní spor by měl ukončit aktuální rozsudek Krajského soudu, který potvrdil rozhodnutí soudu okresního.

Telefónica O2 logo

Právník O2 pro Sdružení obrany spotřebitelů uvedl, že je možné dovolání u Nejvyššího soudu, ten však pravděpodobně rozhodne stejně jako soud Krajský.

Zdroj: "Rodina vyhrála spor s Telefónicou O2 ":http://www.spotrebitele.info/…clanek.shtml?…

Novinka Telefónica O2 u soudu prohrála byla publikován 8. září 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!