Kingston představuje USB disky s lepším šifrováním

Známý výrobce paměťových médií Kingston představuje nové USB disky s vylepšeným šifrováním** DataTraveler Locker. USB disk **DataTraveler Locker má 256 bitové kódování. Zajímavostí je dělení disku na veřejnou a šifrovanou zónu, která ochrání data, které si uživatel zvolí.

Disk DataTraveler Locker nevyžaduje instalaci žádného softwaru, extrémně se tak zvyšuje jednoduchost ovládání. USB DataTraveler je možné používat ve všech počítačích, není potřeba využívat kvůli šifrování žádných vyšších práv uživatele.

Kingston představuje USB disky s lepším šifrováním (http://www.swmag.cz)

//„Skutečností je, že nutnost uchovat důležitá data v bezpečí patří mezi nejdůležitější požadavky nejen u velkých korporací, ale stejnou měrou i u spotřebitelů a malých firem. Disk Kingston DT Locker je k dispozici za dostupnou cenu a jeho použití je velmi snadné – ale hlavně zaručuje, že veškerá soukromá data jsou v nejvyšší možné míře zabezpečena a chráněna v každé situaci.“ // charakterizoval nový USB disk Marcin Gaczor z Kingstonu.

Ochrana jde opravdu do hloubky. Zajímavostí disků je funkce „desetkrát a dost“. Po deseti špatných zadáních hesla se data smažou.

Kingston představuje USB disky s lepším šifrováním (http://www.swmag.cz)

Disky DataTraveler Locker jsou k dispozici v kapacitách 4 GB, 8 GB a 16 GB. Mají pětiletou záruku.

USB disk s kapacitou 4 GB vyjde na 665 Kč, disk s kapacitou 8 GB na 1 212 Kč a nakonec za disk s největší kapacitou zaplatíte 2 252 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingston představuje USB disky s lepším šifrováním byla publikován 20. dubna 2009 v 22.02. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!