Toshiba rozšiřuje produktové portfolium, uvádí nový netbook

Toshiba rozšířila své produktové portfolium novým netbookem. Dynabook UX, jak se netbook jmenuje má úhlopříčku 10", vzhledem a hardwarovým vybavením se řadí spíše k průměrným přístrojům této kategorie. Nabízen bude ve dvou barevných variantách.

Rozměrově odpovídá Dynabook UX podobným netbookům, měří 263 mm × 192,3 mm × 25,4 mm (dxšxv). Váží od 1,18 až po 1,33 kg, záleží však na volbě baterie, která hmotnost podstatně ovlivňuje.

Toshiba rozšiřuje produktové portfolium, uvádí nový netbook (http://www.swmag.cz)

Dynabook UX je vybaven procesorem Intel Atom N280 s frekvencí 1.66GHz a chipsetem 945GSE. Displej pracuje s rozlišením 1024×600. Operační paměť má velikost 1 GB, pevný disk má kapacitu 160 GB.

Standartně bude dodáván operační systém Microsoft Windows XP Home Edition, jako malý „dáreček“ připravili vývojáři zdarma balík kancelářských programů Microsoft Office Personal 2007.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Toshiba rozšiřuje produktové portfolium, uvádí nový netbook byla publikován 21. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!