Nové projektory Hitachi

Hitachi představuje nové projektory ED-A101 a ED-A111. Projektory se vyznačují velmi krátkou projekční vzdáleností. Oba typy projektorů mají velikou životnost, Hitachi se nyní snaží co nejvíce omezit ekologické dopady svých výrobků. Zároveň se tak daří „tlačit“ celkovou cenu projektorů i cenu jejich provozování co nejníže.

„Tyto nové modely navazují na výjimečně úspěšné ovládnutí trhu projektorů s ultra krátkou projekční vzdáleností, které byly uvedeny před více než rokem, a nabízejí stejné výkonnostní parametry nyní však s mnohem nižší cenou za celkové vlastnictví díky našim unikátním hybridním filtrům,“ řekl k novým přístrojům Axel Kutschke, manager divize prezentačních produktů Hitachi.

Nové projektory Hitachi (http://www.swmag.cz)

Projektory ED-A101/ED-A111 dokáží promítat obraz s úhlopříčkou 60" z nejmenší vzdálenosti 42 cm. Velmi krátká vzdálenost se hodí hlavně v případech, kdy je prostor menší a projektor není možné umístit například na stropní držák.

Nová funkce //Perfect Fit pak pomáhá u výuky s interaktivními bílými tabulemi. Jediný rozdíl mezi typy ED-101 a ED-A111 je v barvě krytu.

Oba typy jsou již v prodeji, cena je zhruba 43 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové projektory Hitachi byla publikován 21. dubna 2009 v 22.57. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!