SSD ExpressCard od Verbatimu odhalena

Verbatim představil na CeBITu v Hannoveru ExpressCard SSD kartu. Karta nabízí zásuvnou paměť, která je až pětinásobně rychlejší než USB ExpressCard. Základem pro Verbatim ExpressCard SSD je 34mm ExpressCard modul.

Nová ExpressCard SSD od Verbatimu nabízí velmi vysoký výkon – rychlost čtení až 120 MB/s. Maximální rychlost zápisu dosahuje až 30 MB/s. Podporována je navíc funkce Windows ReadyBoost v operačním systému Windows Vista, která je schopna využít část nevyužité kapacity SSD karty ke zvýšení RAM a tím se logicky o něco zvýší i rychlost počítače.

SSD ExpressCard od Verbatimu odhalena (http://www.swmag.cz)

Karta se umístí do ExpressCard slotu ve vašem notebooku, takže ji snadno můžete brát všude s sebou a automaticky na ni zálohovat svá kritická data bez nutnosti vláčet s sebou externí zařízení. Jedná se o nejlepší způsob, jak rozšířit úložnou kapacitu vašeho notebooku, aniž byste připojovali externí zařízení nebo instalovali nový hardware.“ uvedl k nové kartě Hans-Christoph Kaiser z Verbatimu.

Karta má kapacitu 16, 32 nebo 64 GB. Cena v obchodech je dle kapacity 2149 Kč, 3799 Kč a 6999 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka SSD ExpressCard od Verbatimu odhalena byla publikován 22. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!