Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě

Konečně jsme se dočkali a nový Acer Aspire One 531 je k dostání už i v Evropě. Nový Aspire je trochu větší netbook než jsme zvyklí, měří 255×202×31 mm a váží zhruba 1,2 kg. Displej má LED podsvícení a rozlišení 1024×600.

Jako procesor byl zvolen osvědčený Intel Atom N280 s frekvencí 1.66 GHz. Operační paměť má velikost 1 GB a pro ukládání dat slouží 160 GB pevný disk. Nechybí WiFi, čtečka paměťových karet a tři USB porty. Baterie je šestičlánková. Netbook má standartně předinstalovaný operační systém Microsoft Windows XP Home.

Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě (http://www.swmag.cz)

U našich západních sousedů, v Německu se Aspire One 531 prodává za 379 € ( 9 500 Kč ). Cena je tedy trošku vyšší, než u jiných modelů. Zajímavé však bude sledovat, jak budou výrobci notebooků a netbooků reagovat na to, že Microsoft pomalu ale jistě přestává podporovat staré Windows XP. Tedy, nechme se překvapit.

Zdroj: Notebooksbilliger

Novinka Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě byla publikován 23. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!