Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě

Konečně jsme se dočkali a nový Acer Aspire One 531 je k dostání už i v Evropě. Nový Aspire je trochu větší netbook než jsme zvyklí, měří 255×202×31 mm a váží zhruba 1,2 kg. Displej má LED podsvícení a rozlišení 1024×600.

Jako procesor byl zvolen osvědčený Intel Atom N280 s frekvencí 1.66 GHz. Operační paměť má velikost 1 GB a pro ukládání dat slouží 160 GB pevný disk. Nechybí WiFi, čtečka paměťových karet a tři USB porty. Baterie je šestičlánková. Netbook má standartně předinstalovaný operační systém Microsoft Windows XP Home.

Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě (http://www.swmag.cz)

U našich západních sousedů, v Německu se Aspire One 531 prodává za 379 € ( 9 500 Kč ). Cena je tedy trošku vyšší, než u jiných modelů. Zajímavé však bude sledovat, jak budou výrobci notebooků a netbooků reagovat na to, že Microsoft pomalu ale jistě přestává podporovat staré Windows XP. Tedy, nechme se překvapit.

Zdroj: Notebooksbilliger

Novinka Acer Aspire One 531 se konečně prodává v Evropě byla publikován 23. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!