MSI uvádí na trh vylepšený netbook Wind U100

Společnost MSI uvádí „staronový“ netbook Wind U100. Nová verze tohoto netbooku nese název Wind U100 Plus. Největší vylepšení se týká procesoru, Intel Atom N270 je nahrazen procesorem Intel Atom N280. Ten je oproti svému „kolegovi“ o 60 MHz rychlejší.

Displej je 10" s rozlišením 1024×600. Chipset také zůstává neměnný, Intel 945GSE. Operační paměť je v základu 1 GB, je však možné ji rozšířit až na 2 GB. Mezi další standartní příslušenství patří WiFi, čtečka karet, Bluetooth 2.0 a webkamera. Netbook má tři USB porty. Baterie je tříčlánková.

MSI uvádí na trh vylepšený netbook Wind U100 (http://www.swmag.cz)

Jedna změna se ještě týká barevného provedení přístroje, ve verzi Wind U100 Plus přibyly dvě nové barvy, růžová a sytě modrá. Cena ani dostupnost prozatím není známá.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka MSI uvádí na trh vylepšený netbook Wind U100 byla publikován 22. dubna 2009 v 23.03. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!