PowerColor představil grafickou kartu chlazenou vodou

PowerColor HD 4890, možná si řeknete úplně obyčejná grafická karta, jen od nepříliš známého výrobce. Pokud se o ni však budete zajímat detailněji zjistíte, že až tak obyčejná není. Je totiž chlazená vodou.

Frekvence karty je od 900 po 1000 MHz, pravděpodobně se však zvýší, neboť ještě nejsou dostupné výsledky testů zatížení při různých procesech. Grafická karta HD 4890 má kapacitu 1GB GDDR5 paměti. Díky chlazení vodou se teplota chipu karty pohybuje ve velmi nízkých hodnotách, teplota by se měla stabilně držet okolo 20 stupňů Celsia.

PowerColor představil grafickou kartu chlazenou vodou (http://www.swmag.cz)

HD 4890 se bude prodávat přibližně za 300 €, nejnižší zatím hlášená cena je 288,49 €. Pokud by jste sami chtěli tuhle neobvyklou novinku, můžete buďto využít internetových obchodů, nebo navštívit maloobchod Many Electronics v Německu, kde se karta prodává za 290 €.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka PowerColor představil grafickou kartu chlazenou vodou byla publikován 27. dubna 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!