Do prodeje přišel extralevný procesor a grafická karta od AMD

Zítřek je důležitý den pro AMD, do prodeje se totiž dostává jak nový procesor Athlon X2 7850 Black Edition, tak grafická karta Radeon 4770. Nové produkty budou zřejmě velkým lákadlem pro zákazníky, hlavně z důvodů velmi nízké ceny.

Radeon HD 4770 je první karta na světě vyrobená za použití technologie 40 nm. Výkonnostně sice není úplně na špici, pro běžného uživatele však naprosto stačí, hodí se i na hraní trochu náročnějších her. Samozřejmě hlavním tahákem Radeonu HD 4770 bude cena, která se pohybuje okolo 100 $, tedy přibližně 2000 Kč.

Do prodeje přišel extralevný procesor a grafická karta od AMD (http://www.swmag.cz)

Procesor Athlon X2 7850 Black Edition pak také zaujme především velmi dobrou cenou, založen je na 65nm duálním jádře s frekvencí 2.8GHz. Podle výrobce je procesor uzpůsoben na jednoduché přetaktování i přes 3GHz. Spotřeba je 95W procesor dále má 2×512KB L2 cache a 2 MB L3 cache. Procesor, podobně jako karta bude stát okolo 2000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Do prodeje přišel extralevný procesor a grafická karta od AMD byla publikován 29. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!