Vyšla nová verze ReactOS - 0.3.9

ReactOs (React Operating System) je projekt, který se snaží modifikovat volně šiřitelný a modifikovatelný operační systém Linux do plné kompatibility (binární i architektura ovladačů) s operačním systémem Windows. ReactOS je ve stádiu alfa verze a doporučuje se zkoušet pouze na virtuálních strojích. Projekt za mnoho let ušel trnitou cestu, ale je ve fázi kdy si získá určitě několik nadšenců-testarů a nebo programátorů.

Vyšla nová verze ReactOS - 0.3.9 (http://www.swmag.cz)

Nová verze 0.3.9 přináší opravu několika chyb i nové vlastnosti, například opravy jádra, nižší nároky na operační paměť a zlepšena byla synchronizaci knihoven s projektem Wine. Na kolik je software kompatibilní s ReactOS zjistíte v jejich databázi kompatibility.

Zájemci mohou stahovat z oficiálního webu.

Zdroj: Oficiální webové stránky

Novinka Vyšla nová verze ReactOS - 0.3.9 byla publikován 28. dubna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!