Výborný zvuk za nízkou cenu od Verbatimu

Verbatim aktuálně představuje tři nové reproduktorové sestavy, dvě jsou přenosné – mobilní, jedna je stolní. Reproduktorové sestavy mají jednak zajímavý design, ale mají i originální povrchovou úpravu z gumy.

Výborný zvuk za nízkou cenu od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Prvním představeným produktem je 2.1 Multimedia Portable Speaker System. Napájení funguje buďto přes síťový kabel, nebo můžete využít AAA baterie. Díky přiložené brašně jsou reproduktory velmi lehce přepravitelné. Výkon těchto reproduktorů je 2 W, frekvenční rozsah je od 120 Hz do 20 kHz. Subwoofer má pak rozsah zatímco 80 Hz až 2 kHz a výkon je 1 W.

Výborný zvuk za nízkou cenu od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Reproduktory Desktop USB Speaker System a Portable USB Speaker System se liší pak jen v detailech, hlavně v provedení stolní/přenosné. Výkon obou sestav je podobný, přenosná má rozsah frekvencí od 200 Hz až po18 kHz, stolní sestava pak 120 Hz až 18 kHz.

Ceny jsou optimální Portable USB Speaker System stojí 589 Kč, USB Speaker System 739 Kč a 2.1 Multi Media Portable Speaker System 889 Kč.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Výborný zvuk za nízkou cenu od Verbatimu byla publikován 28. dubna 2009 v 23.55. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...