Uživatelé si stěžují, nemohou uplatnit reklamce notebooků HP

Svízelný problém teď mají někteří zákazníci, kteří si koupili notebooky HP s vadnými grafickými čipy od nVidie. Příčinou problémů jsou integrované grafické karty, při jejichž výrobě došlo k chybě. Hawlett-Packard samozřejmě nabízí bezplatné odstranění závady v servisu. Jenže je zde problém v tom, že na výčtu problémových výrobních sérií notebooků některé výrobní série chybí, pokud máte tedy notebook, který má problémy s grafickou kartou, avšak jeho modelové číslo není na listině, máte smůlu.

Tento problém již trvá přibližně měsíc. Výrobce Hawlett-Packard však nijak nespěchá s uvedením dalších problémových čísel notebooků. Podle internetových fór a diskuzí se vedení HP vyjádřilo v tom smyslu, že o problému ví, avšak obává se, že některé zdánlivé problémy nejsou způsobeny grafickým čipem, ale jiným problémovým hardwarem.

Ti, kteří si koupili vadné notebooky tak mohou teď jen čekat a doufat, že HP svou chybu brzy napraví.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Uživatelé si stěžují, nemohou uplatnit reklamce notebooků HP byla publikován 29. dubna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...