Uživatelé si stěžují, nemohou uplatnit reklamce notebooků HP

Svízelný problém teď mají někteří zákazníci, kteří si koupili notebooky HP s vadnými grafickými čipy od nVidie. Příčinou problémů jsou integrované grafické karty, při jejichž výrobě došlo k chybě. Hawlett-Packard samozřejmě nabízí bezplatné odstranění závady v servisu. Jenže je zde problém v tom, že na výčtu problémových výrobních sérií notebooků některé výrobní série chybí, pokud máte tedy notebook, který má problémy s grafickou kartou, avšak jeho modelové číslo není na listině, máte smůlu.

Tento problém již trvá přibližně měsíc. Výrobce Hawlett-Packard však nijak nespěchá s uvedením dalších problémových čísel notebooků. Podle internetových fór a diskuzí se vedení HP vyjádřilo v tom smyslu, že o problému ví, avšak obává se, že některé zdánlivé problémy nejsou způsobeny grafickým čipem, ale jiným problémovým hardwarem.

Ti, kteří si koupili vadné notebooky tak mohou teď jen čekat a doufat, že HP svou chybu brzy napraví.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Uživatelé si stěžují, nemohou uplatnit reklamce notebooků HP byla publikován 29. dubna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!