Netbook od Toshiby s širokoúhlým displejem

Společnost Toshiba uvádí na trh nový mini-notebook NB200. Ten je neobvyklý hlavně tím, že disponuje širokoúhlým displejem s úhlopříčkou 10,1". Rozlišení tohoto displeje je 1024×600. Povrch netbooku má matnou úpravu povrchu, navíc s texturami. Netbook je zatím dodáván jen v hnědé barvě.

Základem netbooku je procesor Intel Atom N280 1,66 GHz. Grafická karta je integrovaná Intel 945GSE. Samozřejmě nechybí Bluetooth, WiFi, ani čtečka paměťových karet. Netbook má tři USB porty, Jeden z nich využívá funkce Sleep-and-Charge, tato funkce umožňuje napájet připojené zařízení, i když jste netbook vypnuli.

Netbook od Toshiby s širokoúhlým displejem (http://www.swmag.cz)

Na výběr je buďto tříčlánková baterie, která dokáže vydržet až 4 hodiny provozu, nebo šestičlánková, která udrží netbook v provozu slušných 9 hodin.

Toshiba NB200 se bude prodávat s předinstalovaným systémem Windows XP. Cena netbooku Toshiba NB200 je 12.483,– Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Netbook od Toshiby s širokoúhlým displejem byla publikován 30. dubna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...