Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu

Známý výrobce paměťových médií Kingston uvolňuje na trh upravený USB flash disk DataTraveler Vault – Privacy Edition který je plně kompatibilní s operačním systémem Mac. DataTraveler Vauld – Privace Edition je šifrován pomocí 256 bitové šifry AES. Jde o jednu z nejsilnějších šifer na světě.

„Díky nové verzi disku DataTraveler Vault – Privacy Edition mají uživatelé nyní k dispozici přednosti šifrování na 100% hardwarovém základě, což znamená, že svá citlivá data mohou sdílet bezpečně bez ohledu na to, zda disk budou používat na počítačích s operačním systémem Windows nebo Apple Mac“ uvedl v tiskové zprávě Mark Akoubian, ředitel divize flash produktů Kingstonu.

Flash disk čte rychlostí 24 MB/s a rychlost zápisu je 10 MB/s. Je chráněn před zloději a neoprávněným užitím funkcí „10 x a dost“. Znamená to, že pokud se někdo pokusí desetkrát proniknout ochranou disku, disk se sám naformátuje a uzamkne.

Nejlevnější verze flash disku s kapacitou 2 GB stojí 1945,–Kč, nejdražší verze disku má kapacitu 32 GB a stojí 16 213,–Kč.

Novinka Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu byla publikován 30. dubna 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!