Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu

Známý výrobce paměťových médií Kingston uvolňuje na trh upravený USB flash disk DataTraveler Vault – Privacy Edition který je plně kompatibilní s operačním systémem Mac. DataTraveler Vauld – Privace Edition je šifrován pomocí 256 bitové šifry AES. Jde o jednu z nejsilnějších šifer na světě.

„Díky nové verzi disku DataTraveler Vault – Privacy Edition mají uživatelé nyní k dispozici přednosti šifrování na 100% hardwarovém základě, což znamená, že svá citlivá data mohou sdílet bezpečně bez ohledu na to, zda disk budou používat na počítačích s operačním systémem Windows nebo Apple Mac“ uvedl v tiskové zprávě Mark Akoubian, ředitel divize flash produktů Kingstonu.

Flash disk čte rychlostí 24 MB/s a rychlost zápisu je 10 MB/s. Je chráněn před zloději a neoprávněným užitím funkcí „10 x a dost“. Znamená to, že pokud se někdo pokusí desetkrát proniknout ochranou disku, disk se sám naformátuje a uzamkne.

Nejlevnější verze flash disku s kapacitou 2 GB stojí 1945,–Kč, nejdražší verze disku má kapacitu 32 GB a stojí 16 213,–Kč.

Novinka Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu byla publikován 30. dubna 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!