Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu

Známý výrobce paměťových médií Kingston uvolňuje na trh upravený USB flash disk DataTraveler Vault – Privacy Edition který je plně kompatibilní s operačním systémem Mac. DataTraveler Vauld – Privace Edition je šifrován pomocí 256 bitové šifry AES. Jde o jednu z nejsilnějších šifer na světě.

„Díky nové verzi disku DataTraveler Vault – Privacy Edition mají uživatelé nyní k dispozici přednosti šifrování na 100% hardwarovém základě, což znamená, že svá citlivá data mohou sdílet bezpečně bez ohledu na to, zda disk budou používat na počítačích s operačním systémem Windows nebo Apple Mac“ uvedl v tiskové zprávě Mark Akoubian, ředitel divize flash produktů Kingstonu.

Flash disk čte rychlostí 24 MB/s a rychlost zápisu je 10 MB/s. Je chráněn před zloději a neoprávněným užitím funkcí „10 x a dost“. Znamená to, že pokud se někdo pokusí desetkrát proniknout ochranou disku, disk se sám naformátuje a uzamkne.

Nejlevnější verze flash disku s kapacitou 2 GB stojí 1945,–Kč, nejdražší verze disku má kapacitu 32 GB a stojí 16 213,–Kč.

Novinka Používáte Mac? Zkuste zabezpečený USB disk od Kingstonu byla publikován 30. dubna 2009 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...