Lidem se nelíbí, že v Mac OS X chybí čeština

Mac OS X se pomalu rozšiřuje mezi komunitu uživatelů, má ale jeden významný nedostatek. Chybí mu česká, potažmo slovenská lokalizace. Uživatelé, kteří ho používají tak musí trénovat angličtinu. S touto skutečností chce bojovat petice na stránkách http://petice.jankout.eu/.

Hlavním cílem petice je změnit situaci a donutit Apple k tomu, aby začal ve verzi operačního systému Mac OS X 10.5 s lokalizací češtiny a slovenštiny. Zatím má petice 744 podpisů, bude jich však určitě přibývat, neboť oficiálně bude petice ukončena posledního květnového dne. Poté bude předána firmě Apple, respektive jejich zástupcům u nás a u našich východních sousedů.

Petice má dokonce několik partnerů, za její záměr se postavily servery Jablickari.cz, Mac-info.cz, Macblog.sk a Superapple.cz.

Zdroj: Petice.jankout.eu

Novinka Lidem se nelíbí, že v Mac OS X chybí čeština byla publikován 1. května 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!