Další vodou chlazená grafická karta

Nedávno jsme Vás informovali o grafické kartě, která má tak trochu neobvyklé chlazení. Ano, správně tušíte, že jde o chlazení pomocí vody, nyní přišla zpráva, že po méně známějším výrobci PowerColor s kartou HD 4890 se brzy dostane do prodeje i grafická karta od MSI, konkrétně jde o typ N280GTX.

Na kartě N280GTX si výkonnostně dali vývojáři docela záležet, 1 GB RAM paměti (GDDR3) je relativně slušný, karta má dále 512-bitové rozhraní. Jádro karty pracuje s frekvencí 702 MHz. Výrobce karty prohlašuje, že díky vodnímu chlazení dokáže pracovat N280GTX s provozní teplotou až o 40 % nižší, než mají jiné grafické karty.

Další vodou chlazená grafická karta (http://www.swmag.cz)

Bohužel je cena karty poněkud vyšší. Je to zapříčiněno hlavně použitím chlazením, pokud by bylo standardní, tedy místo vody by byla karta chlazena větráčky cena by byla přibližně poloviční. Zatím uváděná cena je 435 € (necelých 10 000 Kč). N280GTX by měla být v prodeji i u nás.

Zdroj: Pclab.pl

Novinka Další vodou chlazená grafická karta byla publikován 3. května 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!