Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista

Vydání nového operačního systému Windows 7 se neúprosně blíží, postupně se na internetu objevují názory na to, jestli je potřeba na nový systém přejít, když na většině počítačů stále běží Windows XP, popřípadě Windows Vista. Touto otázkou se zabývají jak firmy, tak i jednotliví uživatelé.

Tým okolo serveru Gizmodo.com se vrhl do prvního benchmarku, testy byly prováděny na počítači s procesorem Intel Core 2 Duo 2.4GHz, 4GB RAM a s 256MB grafickou kartou Nvidia GeForce 9600M GT. V první sérii testů, kdy byl měřen čas vypnutí a zapnutí počítače a rychlost práce v grafickém editoru Adobe Photoshop nedopadla Vista vůbec špatně, dokonce podle výsledků počítač „najel“ rychleji s Vistou, než s Windows 7. Každopádně není výsledek Visty ani v další sérii testů vůbec špatný.

Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista (http://www.swmag.cz)

Je sice pravda, že Windows 7 v tomto prvním testu vyhrává, zájem o něj však může ovlivnit mnoho věcí, od ceny v obchodech, až po kompatibilitu programů a her. Koneckonců, proč přecházet na nový operační systém, když Vista ještě zdaleka nemá svoje roky za sebou a Windows XP ještě nějakou chvíli vydrží?

Zdroj: Gizmodo.com

Novinka Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista byla publikován 3. května 2009 v 16.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!