Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista

Vydání nového operačního systému Windows 7 se neúprosně blíží, postupně se na internetu objevují názory na to, jestli je potřeba na nový systém přejít, když na většině počítačů stále běží Windows XP, popřípadě Windows Vista. Touto otázkou se zabývají jak firmy, tak i jednotliví uživatelé.

Tým okolo serveru Gizmodo.com se vrhl do prvního benchmarku, testy byly prováděny na počítači s procesorem Intel Core 2 Duo 2.4GHz, 4GB RAM a s 256MB grafickou kartou Nvidia GeForce 9600M GT. V první sérii testů, kdy byl měřen čas vypnutí a zapnutí počítače a rychlost práce v grafickém editoru Adobe Photoshop nedopadla Vista vůbec špatně, dokonce podle výsledků počítač „najel“ rychleji s Vistou, než s Windows 7. Každopádně není výsledek Visty ani v další sérii testů vůbec špatný.

Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista (http://www.swmag.cz)

Je sice pravda, že Windows 7 v tomto prvním testu vyhrává, zájem o něj však může ovlivnit mnoho věcí, od ceny v obchodech, až po kompatibilitu programů a her. Koneckonců, proč přecházet na nový operační systém, když Vista ještě zdaleka nemá svoje roky za sebou a Windows XP ještě nějakou chvíli vydrží?

Zdroj: Gizmodo.com

Novinka Windows 7 prý budou jen o málo rychlejší než Windows Vista byla publikován 3. května 2009 v 16.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...