Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS

Firma Palm chystá nový komunikátor, který by měl fungovat s operačním systémem webOS. Novinka se jmenuje Eos a kromě nového operačního systému se pyšní ještě velmi tenkým provedením.

Rozměry jsou skutečně perfektní (111×55×10,6 mm), Eos váží 100 gramů. Velmi důležitý je displej, ten má rozlišení 320×400 a rozměr úhlopříčky je 2.63". Komunikátor má QWERTY klávesnici, design je laděn do černé barvy se stříbrnými doplňky.

Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS (http://www.swmag.cz)

Eos nabídne zákazníkům 2 Mpx fotoaparát s bleskem, vestavěná paměť velikostně není vůbec špatná, dokáže pojmout až 4 GB dat, tedy obrázků, hudby nebo videí. 4 GB základní paměti by se měly dát rozšířit pomocí microSD karet. Propojení s ostatními přístroji zajistí micro USB konektor a Bluetooth 2.1. Bohužel, Eos podle prvních informací nemá WiFi.

Baterie má kapacitu 1150 mAh, pohotovostní doba není známá ale s takovou baterií se odhaduje doba hovoru asi 4 hodiny. Eos se bude prodávat za 349 $ (7000 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS byla publikován 3. května 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!