Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS

Firma Palm chystá nový komunikátor, který by měl fungovat s operačním systémem webOS. Novinka se jmenuje Eos a kromě nového operačního systému se pyšní ještě velmi tenkým provedením.

Rozměry jsou skutečně perfektní (111×55×10,6 mm), Eos váží 100 gramů. Velmi důležitý je displej, ten má rozlišení 320×400 a rozměr úhlopříčky je 2.63". Komunikátor má QWERTY klávesnici, design je laděn do černé barvy se stříbrnými doplňky.

Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS (http://www.swmag.cz)

Eos nabídne zákazníkům 2 Mpx fotoaparát s bleskem, vestavěná paměť velikostně není vůbec špatná, dokáže pojmout až 4 GB dat, tedy obrázků, hudby nebo videí. 4 GB základní paměti by se měly dát rozšířit pomocí microSD karet. Propojení s ostatními přístroji zajistí micro USB konektor a Bluetooth 2.1. Bohužel, Eos podle prvních informací nemá WiFi.

Baterie má kapacitu 1150 mAh, pohotovostní doba není známá ale s takovou baterií se odhaduje doba hovoru asi 4 hodiny. Eos se bude prodávat za 349 $ (7000 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Vyvíjí se nový komunikátor s operačním systémem webOS byla publikován 3. května 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...