Čtyřikrát myš od Verbatimu

Verbatim představuje čtyři nové myši: Wireless Laser Notebook Mouse, Wireless Bluetooth Laser Notebook, MouseWireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí a Laser Desktop Mouse.

První myš Wireless Laser Notebook Mouse si užijí především majitelé notebooků. Má tři stupně citlivosti a tři tlačítka pro ovládání. Nastavení citlivosti je ve třech stupních: 1600 dpi, 1200 dpi a 800 dpi. Cena myši je 669 Kč.

Čtyřikrát myš od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse má rovněž nastavitelnou citlivost pohybu, určena je především pro uživatele MacBooků a netbooků. Díky bluetooth je připojení a komunikace myši s počítačem velmi jednoduchá. Tato myš stojí 949 Kč.

Wireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí splňuje nároky myši střední třídy. Výhodou je dokovací stanice, která funguj jako nabíječka. Výhodou je připojení dokovací stanice přes USB port. Cena je 599 Kč.

Čtyřikrát myš od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Nakonec, Laser Desktop Mouse se pyšní protiskluzovým povrchem. Nastavení citlivosti se provádí pouhým dotykem. Cena poslední myšky je 579 Kč.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Čtyřikrát myš od Verbatimu byla publikován 5. května 2009 v 21.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...