Čtyřikrát myš od Verbatimu

Verbatim představuje čtyři nové myši: Wireless Laser Notebook Mouse, Wireless Bluetooth Laser Notebook, MouseWireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí a Laser Desktop Mouse.

První myš Wireless Laser Notebook Mouse si užijí především majitelé notebooků. Má tři stupně citlivosti a tři tlačítka pro ovládání. Nastavení citlivosti je ve třech stupních: 1600 dpi, 1200 dpi a 800 dpi. Cena myši je 669 Kč.

Čtyřikrát myš od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse má rovněž nastavitelnou citlivost pohybu, určena je především pro uživatele MacBooků a netbooků. Díky bluetooth je připojení a komunikace myši s počítačem velmi jednoduchá. Tato myš stojí 949 Kč.

Wireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí splňuje nároky myši střední třídy. Výhodou je dokovací stanice, která funguj jako nabíječka. Výhodou je připojení dokovací stanice přes USB port. Cena je 599 Kč.

Čtyřikrát myš od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Nakonec, Laser Desktop Mouse se pyšní protiskluzovým povrchem. Nastavení citlivosti se provádí pouhým dotykem. Cena poslední myšky je 579 Kč.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Čtyřikrát myš od Verbatimu byla publikován 5. května 2009 v 21.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!