Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu

Asus představuje novou sérii notebooků nazvanou jednoduše U. Zatím je plánováno uvést v sérii U sedm modelů notebooků, největším lákadlem pro zákazníky zřejmě bude nasazení procesorů Intel ULV. Kromě tohoto řešení budou v nabídce ještě notebooky s procesory Intel Core 2 Duo.

Nová série U potěší jak méně náročné zákazníky, tak ty, kteří si občas rádi zahrají nějakou počítačovou hru. Modely U20A, U80V, U50G, U81A, U51VG, UX50V a UX30 jsou skutečně velmi rozdílné. Mají úhlopříčky displeje od 12,1" až po 15,6". Široké je spektrum nabízených grafických karet, konkrétně jde o karty nVidia GeForce G 105M, Intel GMA 4500MHD a ATI Mobility Radeon HD4570. Výběr je možný i u pevných disků, dodávají se disky s kapacitou 250 GB, 320 GB nebo 500 GB.

Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu (http://www.swmag.cz)

Notebooky jsou vybaveny standardním příslušenstvím, jako jsou čtečky paměťových karet, Wifi, Bluetooth nebo DVD mechaniky.

Aby notebook fungoval, potřebuje samozřejmě nějaký operační systém. Asus vsadil na Windows Vista ve čtyřech verzích. Neznámá je bohužel cena a vzhled notebooků. Jedině UX30 byl představen na fotografii a přiznejme si, že vůbec nevypadá špatně.

Zdroj: Asus.com

Novinka Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu byla publikován 6. května 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!