Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu

Asus představuje novou sérii notebooků nazvanou jednoduše U. Zatím je plánováno uvést v sérii U sedm modelů notebooků, největším lákadlem pro zákazníky zřejmě bude nasazení procesorů Intel ULV. Kromě tohoto řešení budou v nabídce ještě notebooky s procesory Intel Core 2 Duo.

Nová série U potěší jak méně náročné zákazníky, tak ty, kteří si občas rádi zahrají nějakou počítačovou hru. Modely U20A, U80V, U50G, U81A, U51VG, UX50V a UX30 jsou skutečně velmi rozdílné. Mají úhlopříčky displeje od 12,1" až po 15,6". Široké je spektrum nabízených grafických karet, konkrétně jde o karty nVidia GeForce G 105M, Intel GMA 4500MHD a ATI Mobility Radeon HD4570. Výběr je možný i u pevných disků, dodávají se disky s kapacitou 250 GB, 320 GB nebo 500 GB.

Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu (http://www.swmag.cz)

Notebooky jsou vybaveny standardním příslušenstvím, jako jsou čtečky paměťových karet, Wifi, Bluetooth nebo DVD mechaniky.

Aby notebook fungoval, potřebuje samozřejmě nějaký operační systém. Asus vsadil na Windows Vista ve čtyřech verzích. Neznámá je bohužel cena a vzhled notebooků. Jedině UX30 byl představen na fotografii a přiznejme si, že vůbec nevypadá špatně.

Zdroj: Asus.com

Novinka Horká zpráva: Nová série notebooků od Asusu byla publikován 6. května 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...