AC představuje chladiče s vysokým výkonem

Toužíte pořádně upgradeovat počítač? Tak jistě víte, že kromě procesorů, základní desky a jiného hardwaru je důležitý i pořádný chladič, neboli „větráček“. Arctic Cooling je společnost, která se vývojem počítačových chladičů zabývá a právě představila tři nové modely, které můžete mít i vy.

Prvním chladičem je typ Alpine 11 GT. Hodí se hlavně méně náročným uživatelům, ale i přesto má vysoký výkon. Rozměry Alpine 11 GT jsou 89×89×75 mm a chladič váží 286 gramů. Výhodou je velmi tichý provoz. Podle zdroje dokáže Alpine 11 GT „srazit“ z celkového zahřívání až 70 wattů tepla. Stojí zhruba 150 Kč.

Alpine 11 Pro váží ze všech třech nejvíce, 428 gramů. Jeho rozměry jsou 105×113×85 mm. Je sice o trošku hlasitější než Alpine 11 GT, i tak je však relativně dosti tichý a energeticky nenáročný. Má však velmi vysoký výkon, pohltí až 95 wattů tepla. Cena je asi 380 Kč.

Konečně, Alpine 11 za svými dvěma „příbuznými“ nijak nezaostává. Velikost 100×96×87 mm a váha 370 gramů. Výkon tohoto chladiče je jen o 5 wattů nižší než výkon Alpine 11 Pro. Alpine 11 stojí v přepočtu 270 Kč.

AC představuje chladiče s vysokým výkonem (http://www.swmag.cz)

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka AC představuje chladiče s vysokým výkonem byla publikován 7. května 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!