Rozhodčí špatně pískal, teď mu na Facebooku hrozí smrtí

Mimořádně důležité utkání o účast ve finále Ligy mistrů sehrály týmy Chelsea a Barcelona. Západ dopadl remízou 1:1 a do finále postupuje Barcelona. Pro Vás možná jen nedůležitá zpráva, pro fanoušky Chelsea však obrovská nespravedlnost. Proč? Protože podle nich celý zápas pískal špatně a byl podplacen.

Po zápasu, který řídil norský rozhodčí Tom Henning Ovrebo vzniklo na Facebooku několik skupin s názvy jako „Ovrebo musí zemřít“, „Nesnáším Ovreba“, atd. Skupiny dokázaly získat podporu několika desítek lidí. Facebook se snaží všechny tyto skupiny rušit. Pro norskou policii jde však o zajímavý případ, kterému se prý věnuje mimořádná pozornost. Policisté zatím všechny aktivity těchto skupin sledují, a pokud dojde k mimořádně vážnému vyhrožování, jsou policisté připraveni zasáhnout.

Celé aféře vydatně pomohli hráči na trávníku, kteří svou nelibost vůči údajnému nespravedlivému pískání dávali viditelně najevo. Agresivně se choval například známý hráč Didier Drogba. Jeho slovní výčitky věnované rozhodčímu už se dostaly i na server Youtube.com.

Zdroj: News.cnet.com

Novinka Rozhodčí špatně pískal, teď mu na Facebooku hrozí smrtí byla publikován 8. května 2009 v 16.41. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!