Rozhodčí špatně pískal, teď mu na Facebooku hrozí smrtí

Mimořádně důležité utkání o účast ve finále Ligy mistrů sehrály týmy Chelsea a Barcelona. Západ dopadl remízou 1:1 a do finále postupuje Barcelona. Pro Vás možná jen nedůležitá zpráva, pro fanoušky Chelsea však obrovská nespravedlnost. Proč? Protože podle nich celý zápas pískal špatně a byl podplacen.

Po zápasu, který řídil norský rozhodčí Tom Henning Ovrebo vzniklo na Facebooku několik skupin s názvy jako „Ovrebo musí zemřít“, „Nesnáším Ovreba“, atd. Skupiny dokázaly získat podporu několika desítek lidí. Facebook se snaží všechny tyto skupiny rušit. Pro norskou policii jde však o zajímavý případ, kterému se prý věnuje mimořádná pozornost. Policisté zatím všechny aktivity těchto skupin sledují, a pokud dojde k mimořádně vážnému vyhrožování, jsou policisté připraveni zasáhnout.

Celé aféře vydatně pomohli hráči na trávníku, kteří svou nelibost vůči údajnému nespravedlivému pískání dávali viditelně najevo. Agresivně se choval například známý hráč Didier Drogba. Jeho slovní výčitky věnované rozhodčímu už se dostaly i na server Youtube.com.

Zdroj: News.cnet.com

Novinka Rozhodčí špatně pískal, teď mu na Facebooku hrozí smrtí byla publikován 8. května 2009 v 16.41. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...