T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není

T-mobile informuje v tiskové zprávě o své aktuální finanční situaci. Ta prý sice není růžová, zaznamenán byl dokonce i propad zisku, rozhodně však není pro společnost kritická a zákazníci tohoto největšího operátora se údajně vůbec nemusí bát.

Za první čtvrtletí tohoto roku zaznamenal T-mobile meziroční pokles o 4,4 % na 7,6 miliardy Kč. Zisk, který není ovlivněn zdaněním, atd. byl 3,5 miliardy Kč, což je pokles o 13,1 %. Velkou radost však může T-mobilu dělat vývoj počtu zákazníků, který vzrostl o 2,6 % na 5,41 milionu. Počet těch zákazníků, kteří využívají tarifyt se zvýšil o 10,9 % na 2,54 milionu. V České republice to tedy znamená 47 % zákazníků.

T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není (http://www.swmag.cz)

Ovlivnění finanční krizí však připouští i generální ředitel společnosti T-mobile pro Českou republiku: „Řada průmyslových odvětví po celém světě čelí ekonomické recesi. I když v oblasti telekomunikací je situace lepší než v ostatních odvětvích, byly výsledky naší společnosti celkovou ekonomickou situací do jisté míry ovlivněny. Dosažené výsledky však potvrzují stabilní pozici společnosti.“.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není byla publikován 11. května 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!