T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není

T-mobile informuje v tiskové zprávě o své aktuální finanční situaci. Ta prý sice není růžová, zaznamenán byl dokonce i propad zisku, rozhodně však není pro společnost kritická a zákazníci tohoto největšího operátora se údajně vůbec nemusí bát.

Za první čtvrtletí tohoto roku zaznamenal T-mobile meziroční pokles o 4,4 % na 7,6 miliardy Kč. Zisk, který není ovlivněn zdaněním, atd. byl 3,5 miliardy Kč, což je pokles o 13,1 %. Velkou radost však může T-mobilu dělat vývoj počtu zákazníků, který vzrostl o 2,6 % na 5,41 milionu. Počet těch zákazníků, kteří využívají tarifyt se zvýšil o 10,9 % na 2,54 milionu. V České republice to tedy znamená 47 % zákazníků.

T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není (http://www.swmag.cz)

Ovlivnění finanční krizí však připouští i generální ředitel společnosti T-mobile pro Českou republiku: „Řada průmyslových odvětví po celém světě čelí ekonomické recesi. I když v oblasti telekomunikací je situace lepší než v ostatních odvětvích, byly výsledky naší společnosti celkovou ekonomickou situací do jisté míry ovlivněny. Dosažené výsledky však potvrzují stabilní pozici společnosti.“.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka T-mobile má nižší zisky, ve vážné krizi však není byla publikován 11. května 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!