Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení

Osmatřicetiletý muž si zadělal na pořádný průšvih, který ho může dostat až do vězení. Vložil totiž na populární server pro sdílení videí Youtube.com video, které popírá holocaust a všeobecně podněcuje k nenávistí vůči židům. Australan z Perthu teď může jít do vězení až na čtrnáct let, popřípadě může dostat obrovskou pokutu v hodnotě 18 000 dolarů.

Okamžitě jak bylo video vloženo na Youtube.com bylo odstraněné administrátory serveru a bylo předáno policii. Podle policejních zdrojů není video prvním průšvihem, ve kterém je australan namočen. Muž je zatím vyšetřován na svobodě, neboť zaplatil kauci.

Nejde o první podobnou věc v Austrálii. Nedávno tam byl obviněn a umístěn do věznice muž, který rovněž na svých webových stránkách popíral holocaust. Muž si odsedí ve věznici tři měsíce. Nedávno byly takové případy popírání holocaustu odhaleny i v USA a v Německu.

Zdroj: Jta.org

Novinka Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení byla publikován 17. května 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!