Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení

Tagy:  holocaust, Youtube

Osmatřicetiletý muž si zadělal na pořádný průšvih, který ho může dostat až do vězení. Vložil totiž na populární server pro sdílení videí Youtube.com video, které popírá holocaust a všeobecně podněcuje k nenávistí vůči židům. Australan z Perthu teď může jít do vězení až na čtrnáct let, popřípadě může dostat obrovskou pokutu v hodnotě 18 000 dolarů.

Okamžitě jak bylo video vloženo na Youtube.com bylo odstraněné administrátory serveru a bylo předáno policii. Podle policejních zdrojů není video prvním průšvihem, ve kterém je australan namočen. Muž je zatím vyšetřován na svobodě, neboť zaplatil kauci.

Nejde o první podobnou věc v Austrálii. Nedávno tam byl obviněn a umístěn do věznice muž, který rovněž na svých webových stránkách popíral holocaust. Muž si odsedí ve věznici tři měsíce. Nedávno byly takové případy popírání holocaustu odhaleny i v USA a v Německu.

Zdroj: Jta.org

Novinka Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení byla publikován 17. května 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!