Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení

Tagy:  holocaust, Youtube

Osmatřicetiletý muž si zadělal na pořádný průšvih, který ho může dostat až do vězení. Vložil totiž na populární server pro sdílení videí Youtube.com video, které popírá holocaust a všeobecně podněcuje k nenávistí vůči židům. Australan z Perthu teď může jít do vězení až na čtrnáct let, popřípadě může dostat obrovskou pokutu v hodnotě 18 000 dolarů.

Okamžitě jak bylo video vloženo na Youtube.com bylo odstraněné administrátory serveru a bylo předáno policii. Podle policejních zdrojů není video prvním průšvihem, ve kterém je australan namočen. Muž je zatím vyšetřován na svobodě, neboť zaplatil kauci.

Nejde o první podobnou věc v Austrálii. Nedávno tam byl obviněn a umístěn do věznice muž, který rovněž na svých webových stránkách popíral holocaust. Muž si odsedí ve věznici tři měsíce. Nedávno byly takové případy popírání holocaustu odhaleny i v USA a v Německu.

Zdroj: Jta.org

Novinka Dal antisemitské video na Youtube, teď zřejmě půjde do vězení byla publikován 17. května 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!