Hledají se noví desginéři pro Firefox

Mozille se zřejmě zdá vzhled prohlížeče **Firefox **už trochu nudný, respektive se hledají cesty jak celkově vzhled vylepšit. Proto se nyní shánějí designéři, kteří by mohli svými nápady a zkušenostmi pomoct. Hlavním cílem je najít takové řešení, při kterém by se mělo stát prohlížení otevřených panelů co nejjednodušším a nejpřehlednějším. Právě na práci v panelech jsou směřovány výtky, při otevření mnoha panelů se totiž začne uživatel v nabídce „ztrácet“ a má problém najít to, na čem chce zrovna pracovat.

Ti, kteří budou chtít přispět do soutěže mohou zasílat Mozille své nápady v podobě videí nebo grafických nákresů. Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích, jednou je „Nejlepší řešení“ a druhou kategorií je „Nejlepší řešení podle uživatelů“. Vítězné návrhy pak budou použity v novém designu.

Logo Firefox

Logo Firefox

Návrhy je možné zasílat do 21. června, vítězové pak budou vyhlášení 8. července.

Mozilla není jediným vývojářem, který sáhl po nápadech uživatelů. Před nějakou dobou poprosila o pomoc podobným způsobem Opera.

Zdroj: Desgin-chellenge.mozi­lla.com

Novinka Hledají se noví desginéři pro Firefox byla publikován 18. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!