Na trh jde nový AspireOne

Na trh jde prozatím jen v Japonsku nový notebook od Aceru. Jde o typ Aspire One 571 s procesorem Intel Atom 280. Acer se tímto typem orientuje především na střední třídu, tento nový Aspire tak ocení jak hráči méně náročnějších počítačových her, tak lidi, pro které je práce na prvním místě.

Notebook má relativně silný hardware, najdete zde jak zmiňovaný procesor, který má frekvenci 1.66GHz, tak třeba 2 GB paměť nebo 320 GB pevný disk. Nersmí chybět webkamera a velký počet všemožných portů.

Cena začíná na 400 dolarech, tedy 9000 Kč.

Novinka Na trh jde nový AspireOne byla publikován 19. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Smajlíci

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!