Drupalu se daří, získal ocenění Webware 100 winner

Redakční systém Drupal se dočkal docela významného ocenění. V soutěži Webware 100, kde se umisťuje již celé tři roky se dokázal opět prosadit. Byl oceněn společně s dalšími devíti aplikacemi a službami, rozhodně se nemusí stydět v konkurenci takových projektů jako je MySpace.com, nebo Facebook. Drupal a tyto další služby uspěly v kategorii Social & Publishing.

Kategorií bylo celkem jedenáct a nominací se sešlo šest tisíc. Kategorií služeb a programů je celá řada, od prohlížečů, po programy pro úpravu videa a fotek, až po hudbu a zvuk. Užší výběr finalistů vybírá porota a o samotných výhercích pak rozhoduje veřejnost prostřednictvím hlasování na webových stránkách. V podstatě neexistuje významnější internetová služba nebo aplikace, která by se této soutěže neúčastnila.

Drupal redsys

Drupal redsys

Drupal je volně dostupný a šířitelný CMS systém, který je určen pro vytváření internetových magazínů, blogů a dalších stránek. K tomu je možné využít jak vlastních šablon, tak těch které jsou volně na internetu ke stažení. Celý systém běží v jazyce PHP a databázi MySQL nebo PostgreSQL.

Recenzi o tomto CMS systému najdete i na našem magazínu.

Zdroj: Cnet.com

Novinka Drupalu se daří, získal ocenění Webware 100 winner byla publikován 20. května 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!