Drupalu se daří, získal ocenění Webware 100 winner

Tagy:  Drupal, redakční systém

Redakční systém Drupal se dočkal docela významného ocenění. V soutěži Webware 100, kde se umisťuje již celé tři roky se dokázal opět prosadit. Byl oceněn společně s dalšími devíti aplikacemi a službami, rozhodně se nemusí stydět v konkurenci takových projektů jako je MySpace.com, nebo Facebook. Drupal a tyto další služby uspěly v kategorii Social & Publishing.

Kategorií bylo celkem jedenáct a nominací se sešlo šest tisíc. Kategorií služeb a programů je celá řada, od prohlížečů, po programy pro úpravu videa a fotek, až po hudbu a zvuk. Užší výběr finalistů vybírá porota a o samotných výhercích pak rozhoduje veřejnost prostřednictvím hlasování na webových stránkách. V podstatě neexistuje významnější internetová služba nebo aplikace, která by se této soutěže neúčastnila.

Drupal redsys

Drupal redsys

Drupal je volně dostupný a šířitelný CMS systém, který je určen pro vytváření internetových magazínů, blogů a dalších stránek. K tomu je možné využít jak vlastních šablon, tak těch které jsou volně na internetu ke stažení. Celý systém běží v jazyce PHP a databázi MySQL nebo PostgreSQL.

Recenzi o tomto CMS systému najdete i na našem magazínu.

Zdroj: Cnet.com

Novinka Drupalu se daří, získal ocenění Webware 100 winner byla publikován 20. května 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!