Nejlepší milenci ? IT experti !

Přemýšleli jste někdy nad tím, ve kterém povolání jsou nejlepší milenci? Zjištění je dost zajímavé, podle průzkumů jsou to totiž IT experti. Počítačový odborníci na tom nejsou špatně ani v jiných kategoriích ve kterých probíhal průzkum.

Zajímavé je, že mezi IT experty se našlo také nejméně sobců ze všech kategorií povolání. 82 % IT zaměstnanců tak upřednostňuje potřeby partnerky nebo partnera před svými. Testů se účastnilo 2 000 mužů všech profesí. V četnosti pohlavního styku skončili zaměstnanci v oblasti IT na třetím místě po úřednících a sportovcích.

Výsledky třetí kategorie jistě opět potěší zaměstnance v IT, daly by se v podstatě označit za „profesní deformaci“. Poslední test byl zaměřen na využívání erotických pomůcek, IT odborníci obsadili první místo, za nimi jsou dělníci a úředníci. Otázkou samozřejmě je, na jakou váhu lze výsledky testů brát.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nejlepší milenci ? IT experti ! byla publikován 22. května 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!