Nejlepší milenci ? IT experti !

Přemýšleli jste někdy nad tím, ve kterém povolání jsou nejlepší milenci? Zjištění je dost zajímavé, podle průzkumů jsou to totiž IT experti. Počítačový odborníci na tom nejsou špatně ani v jiných kategoriích ve kterých probíhal průzkum.

Zajímavé je, že mezi IT experty se našlo také nejméně sobců ze všech kategorií povolání. 82 % IT zaměstnanců tak upřednostňuje potřeby partnerky nebo partnera před svými. Testů se účastnilo 2 000 mužů všech profesí. V četnosti pohlavního styku skončili zaměstnanci v oblasti IT na třetím místě po úřednících a sportovcích.

Výsledky třetí kategorie jistě opět potěší zaměstnance v IT, daly by se v podstatě označit za „profesní deformaci“. Poslední test byl zaměřen na využívání erotických pomůcek, IT odborníci obsadili první místo, za nimi jsou dělníci a úředníci. Otázkou samozřejmě je, na jakou váhu lze výsledky testů brát.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nejlepší milenci ? IT experti ! byla publikován 22. května 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!