Nejlepší milenci ? IT experti !

Přemýšleli jste někdy nad tím, ve kterém povolání jsou nejlepší milenci? Zjištění je dost zajímavé, podle průzkumů jsou to totiž IT experti. Počítačový odborníci na tom nejsou špatně ani v jiných kategoriích ve kterých probíhal průzkum.

Zajímavé je, že mezi IT experty se našlo také nejméně sobců ze všech kategorií povolání. 82 % IT zaměstnanců tak upřednostňuje potřeby partnerky nebo partnera před svými. Testů se účastnilo 2 000 mužů všech profesí. V četnosti pohlavního styku skončili zaměstnanci v oblasti IT na třetím místě po úřednících a sportovcích.

Výsledky třetí kategorie jistě opět potěší zaměstnance v IT, daly by se v podstatě označit za „profesní deformaci“. Poslední test byl zaměřen na využívání erotických pomůcek, IT odborníci obsadili první místo, za nimi jsou dělníci a úředníci. Otázkou samozřejmě je, na jakou váhu lze výsledky testů brát.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nejlepší milenci ? IT experti ! byla publikován 22. května 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...