Vltava.cz pravděpodobně končí, má finanční problémy

Jeden z nejstarších projektů českého internetu, obchod Vltava.cz pravděpodobně končí. Samotnými majiteli firmy byl podán návrh na insolvenční řízení. Zatím bude trvat čtyřměsíční ochranná lhůta, za tu dobu by měla Vltava.cz podat návrh na restrukturalizaci společnosti a majitelé by si měli rozmyslet co dále chtějí se společností dělat.

Investoři jsou prý již dohodnuti s věřiteli. Do špatného stavu mělo dovést e-shop bývalé vedení společnosti. Vývoji firmy příliš nepomohl ani vstup investičního partnera Milestone Partners. Vltava.cz měla již delší dobu velké problémy se ziskem, proto se odhodlal Milestone Partners situaci konečně řešit. Podle některých zdrojů byla investice do e-shopu již od začátku velmi rizikovou finanční operací a její úspěch vůbec nebyl zaručen. Aktuálně by měly být všechny obchody co nejdříve dokončeny.

Jak bylo řečeno na začátku, Vltava.cz je jedním z nejstarších projektů. Dříve byly prodávány především knihy, postupně se však obsah prodeje měnil a stal se spíše nákupní galerií.

Vltava.cz

Vltava.cz

Novinka Vltava.cz pravděpodobně končí, má finanční problémy byla publikován 23. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!